Огласна табла

  1. Почетна
  2.  » 
  3. Такмичења
  4.  » Такмичење школска 2021/2022

Школско Такмичење:

7 разред  :    1. Симић Данијел 7-1                    75/100

                          2. Калаба Владан 7-3                     75/100

8 разред :    1. Анастасија Јанковић  8-1         100/100

                          2. Доротеја Сладојевић 8-3          80/100

9 разред      1. Чекић Петар   9-1                         20/100

                          2. Милан Лојић  9-4                           5/100

Општинско такмичење:

7 разред  :     1. Симић Данијел 7-1                   

                          8. Калаба Владан 7-3                    

8 разред :     15. Доротеја Сладојевић 8-3          

                         21. Анастасија Јанковић  8-1 

9 разред       21. Чекић Петар   9-1                        

                          22. Милан Лојић  9-4 

Регионално талмичење:

7. разред: 6. Данијел Симић 7-1

(.разред: 16.Доротеја Сладојевић 8-3

Предметни наставник:

Бранко Ступар

Школско такмичење:

7 разред  :     1. Матија Радуловић 7-1                   38/100

                         2. Вукша Павловић 7-1                        36/100

8 разред :       1. Јована Бера  8-2                  64/100

                          2. Лидија Маркић 8-4             62/100

9 разред         1. Анђела Сарић   9-3                         55/100

                          2. Катарина Дринић  9-2                    53/100

Општинско такмичење:

7 разред  :     1. Матија Радуловић 7-1                    82/100

                         11. Вукша Павловић 7-1                      40/100

8 разред :       13. Јована Бера  8-2                            24/100

                          17. Лидија Маркић 8-4                       10/100

9 разред         9. Анђела Сарић   9-3                         37/100

                          18. Катарина Дринић  9-2                    5/100

Регионално такмичење:

7 разред  :     2. Матија Радуловић 7-1                    57/100

                         25. Вукша Павловић 7-1                      2/100

8 разред :       11. Јована Бера  8-2                            30/100

9 разред         26. Анђела Сарић   9-3                         0/100

Републичко такмичење:

8.разред : 8.Јована Бера 8-2

Предметни наставници:

Милана Попржен

Јелена Вујановић

Школско такмичење :

1.Милан Ђурић                                                            IX-2                            80/80

2.Марко Бјелошевић                                                   IX-3                            60/80

Општинско такмичење:

3.Милан Ђурић                                                            IX-2                            80/100

5.Марко Бјелошевић                                                   IX-3                            70/100

Регионално такмичење:

2.Марко Бјелошевић                                                   IX-3                            95/100

5.Милан Ђурић                                                            IX-2                            64/100

Републичко такмичење:

6.Марко Бјелошевић

Предметни наставник:

Јадранка Кос

Школско такмичење:

1.              Доротеја  Сладојевић   8-3            75

2.              Катарина Јејинић           9-2            74

3.              Матеј Ћопић                   6-3            70

Општинско  такмичење:

3.              Доротеја  Сладојевић   8-3  

Предметни наставник:

Снежана Марчетић

Школско такмичење:

  1. Матија Радуловић 7-1       48/55
  2. Хелена Мичић  7-4              46,5/55
  3. Алексеј Јеличић 7-2          46/55

Општинско такмичење:

5.   Алексеј Јеличић 7-2          81/100

  • Хелена Мичић  7-4           58/55

Регионално такмичење:

3. Алексеј Јеличић 7-2

Предметни наставник:Десанка Милишић Бунић

Школско такмичење :

  1. Сара Мејић 95/100
  2. Вук Кнежевић 69/100

………………………………

  • Никола Гајић 33/100

Општинско такмичење:

  1. Вук Кнежевић 69/100
  2. Сара Мејић 95/100

        

КОШАРКА  М

  1. Салић Никола 9/3
  2. Штрбав Драган 9/3
  3. Ђорђе Вукмировић 9/3
  4. Александар Продановић 9/2
  5. Алекса Ратковић 9/3
  6. Стефан Стаменић 9/3
  7. Бајић Алекса 9/3
  8. Лазар Кнежевић 8/1
  9. Ђукановић Огњен 8/3
  10. Божичковић Давид 9/2
  11. Секулић Тибор  7/2
  12. Јагодић Страхиња 7/2
  13. Скочић Јован 7/5

Резултати  –  1. мјесто на општинском и 2. мјесто на регионалном

КОШАРКА Ж

Радивојевић Лара 9/3

Резултати – 2. мјесто на општинском

ОДБОЈКА  Ж

  1. КатаринаГрубор
  2. Катарина Дринић
  3. АнђелаСарић
  4. ТеодораМикеревић
  5. ЕнаБогданoвић
  6. ЈеленаНоваковић
  7. Катарина Глушац
  8. Николина Џајић
  9. Софија Микеревић
  10. Лорена Ињац
  11. Тамара Будић
  12. Ана Шушак
  13. Теодора Јованић
  14. Марина Павковић

Резултати –  3. мјесто на општинском

  • РУКОМЕТ
  • Петровић Данило 9/2
  • Игњатић Филип 8/2
  • Мемић Алдин 9/2
  • Бранковић Вукашин 7/1
  • Бранковић Лука 4/
  • Сладојевић Алекса 7/4
  • Јаковљевић Михајло 8/2
  • Дробњак Петар 6/5
  • Милаковић Давор 5/
  • Топић Лазар 7/4
  • Стојановић Стефан 9/2

Резултати –  2. мјесто на општинском

–        ФУДБАЛ
 
1.     Максимовић Дражен 9/4
2.     Крагуљ Андреј 9/2
3.     Грубор Павле 9/2
4.     Петковић Данило 9/2
5.     Пећанац Сергеј 9/2
6.     Петровић Филип 9/1
7.     Дарко Керкез 8/3
8.     Рачић Огњен 8/3
9.     Неманја Јеличић 8/2
10.  Игњатић Филип 8/2
11.  Маријановић Сергеј 7/2
12.  Спасојевић Петар 7/2
 
 
Резултати –   учествовали на општинском такмишењу
 
–        АТЛЕТИКА 

Резултати –Ника Попић 9/1 1.мјесто на 100м

 
–        Гимнастика

Резултати – Јаков Зрнић 7/1  1. мјесто на регоналном такмичењу у спортској гимнастици (прескок)

Предметни наставници

Игор Врховац

Срђан Рачић

Конкурс у организацији Министарства просвјете и културе и Републичког педагошког завода  под називом „ Како бити сигуран на интернету“.

Први филм

  „Како бити сигуран на интернету 1“ 

Ауторски тим : 9. разред

-Лана Свјетлановић  

-Лана Вукелић  

Ментор :

-Јадранка Кос

Други филм:

„Како бити сигуран на интернету 2“ 

Ауторски тим :9. разред

-Теодора Рогић

-Теодора Ћорић

-Марија Петрушић

Ментор :

-Јадранка Кос

Трећи  филм:

„Како бити сигуран на интернету 3“ 

Ауторски тим :7. разред

-Јаков Зрнић

-Горан Петровић

Ментор :

-Марина Новковић

Изабери по датуму

јун 2024.
П У С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930