Огласна табла

  1. Почетна
  2.  » 
  3. Такмичења
  4.  » Такмичења школска 2022-2023

Физика

Константин Каралић 9-1
1.мјесто на Општинском ,
2.мјесто на Регионалном ,
Учешће на Републичком такмичењу из физике;

Гаврило Сувајац 8-1
2.мјесто на Регионалном
Учешће на Општинском и Републичком такмичењу из физике;

Реља Гламочанин 7-2

2.мјесто на Општинском
1.мјесто на Регионалном такмичењу из физике;

Владан Калаба 8-3

4.мјесто на Општинском

Учешће наРегионалном такмичењу из физике;

Математика

Реља Гламочанин 7-2

1.мјесто на Општинском
1.мјесто на Регионалном такмичењу из математике;

Матија Радуловић 8-1

1.мјесто на Општинском,

1.мјесто на Регионалном
Учешће на Републичком такмичењу из математике;

Константин Каралић 9-1
3.мјесто на Регионалном
Учешће на Општинском и Републичком такмичењу из математике;

Марко Ђукановић 7-3

5.мјесто на Општинском

Учешће на Регионалном такмичењу из математике;

Информатика

Владан Калаба 8-3

3.мјесто на Општинском,

3.мјесто на Регионалном
Учешће на Републичком и Државном такмичењу из информатике;

Данило Јапунџа 9-4

4.мјесто на Општинском ,

2.мјесто на Регионалном,
9.мјесто на Републичком

Учешће на Државном такмичењу из информатике;

Српски језик

Јана Бркић 9-2

2.мјесто у категорији старијих основаца на 17.
Међународном фестивалу дјечије поезије , «Дјечије Царство 2023»

3.мјесто на Регионалном конкурсу , «Сјећање на невино настрадале жртве Јасеновца»

1.мјесто на конкурсу , «Невид театра»

Јована Бера 9-2

1.мјесто на конкурсу , «Невид театра»

Анастасија Марин 4-4

4.мјесто на 17. Међународном фестивалу дјечије поезије , «Дјечије Царство 2023»
Матија Илић 4-4

4.мјесто на 17. Међународном фестивалу дјечије поезије , «Дјечије Царство 2023»

Ћирилице,чедо моје

Ема Крејић 9-4
Лазар Драгомировић 9-1
Лидија Маркић 9-4
Ана Ђукић 9-2
Доротеја Сладојевић 9-3
Алексеј Јеличић 8-2
Матија Радуловић 8-1
Јован Бабић 6-1

Саобраћај

Ена Кречар 6-3
Софија Костић 6-3
Марко Ђурђевић 6-3
Марко Грујичић 6-2

ИНОСТ младих

Дени Бановић 9-4
Сребрна плакета на Иност-у за рад ,,Денијеве фотографије (екологија)”

Михаило Цвјетковић 9-1, Јелена Малетић 9-3, Дени Бановић 9-4
Сребрна плакета на Иност-у за рад ,,ГСР подкаст”

Прва помоћ

Анастасија Јанковић 9-1
Тамара Будић 9-1
Ана Вукелић 9-1
Јована Бера 9-2
Доротеја Сладојевић 9-3
Марко Миљуш 9-4
Лука Савић 9-4
Младен Шипка 9-4

Запажене резултате на нивоу школе , учешће на такмичењима и допринос у презентовању Школе

Јована Бера 9-2 -Учешће на Општинском и Регионалном такмичењу из математике;
Анастасија Јанковић 9-1 – Учешће на Општинском и Регионалном такмичењу из физике;
Борис Ђурђевић 7-3 – Учешће на Општинском и Регионалном такмичењу из српског језика;
Миња Јанковић 7-2 – Учешће на Општинском такмичењу из српског језика;
Владан Калаба 8-3 – Учешће на Општинском и Регионалном такмичењу из математике;
Јована Аљетић 7-2 – Учешће на Општинском такмичењу из физике;
Петар Максимовић 8-1 – Учешће на Општинском такмичењу из вјеронауке;
Давид Боројевић 8-3 – Учешће на Општинском такмичењу из вјеронауке
Тамара Вукојевић 4-3 – Главна награда Конфуцијевог института за ликовни Конкурс
«Кинеска нова година и улазак у годину Зеца»
Софија Богојевић 2-1 – Посебна награда за креативност Конфуцијевог института за
ликовни Конкурс ,,Кинеска нова година и улазак у годину Зеца
Јована Цвијић 4-3 – Посебна награда за креативност Конфуцијевог института за
ликовни Конкурс «Кинеска нова година и улазак у годину Зеца»
Јована Бера 9-2 -1. мјесто на конкурсу , «Невид театра»
Анастасија Мићић 9-1 – 2.мјесто на Регионалном такмичењу за најбољи ликовни рад на тему, «Страдање и сјећање на жртве Јасеноввца»
Анастасија Јанковић 9-1 – Допринос раду Литерарне секције и учешће на конкурсима
Соња Трнинић 9-1 -Допринос раду Литерарне секције и учешће на конкурсима
Ана Ђукић 9-2 -Допринос раду Литерарне секције и учешће на конкурсима

Спорт

Мушка кошаркашка екипа

4.мјесто на Општинском такмичењу у кошарци

  1. Лазар Кнежевић 9-1
  2. Огњен Ђукановић 9-3
  3. Никола Митровић 9-3
  4. Реља Милојевић 9-3
  5. Лазар Драгомировић 9-1
  6. Филип Игњатић 9-2
  7. Вук Максимовић 9-3
  8. Виктор Карат 9-3
  9. Тибор Секулић 8-2
  10. Страхиња Јагодић 8-2
  11. Иван Скочић 8-5

Женска кошаркашка екипа

  1. мјесто на Општинском такмичењу у кошарци

1.Теодора Њежић 7-2
2.Стефани Ћурић 9-4
3.Мила Мијатовић 9-3
4.Марија Ратковић 6-4

5.Јована Ристић 6-4

6.Ања Бајић 8-3
7.Калина Ђукић 6-4

Мушка одбојкашка екипа

  1. мјесто на Општинском такмичењу
  1. Филип Игњатић 9-2
  2. Вукашин Бранковић 8-1
  3. Вукша Павловић 8-1
  4. Данило Предојевић 8-1
  5. Павле Сулема 8-1
  6. Лазар Драгомировић 9-1
  7. Филип Гаврановић 9-2
  8. Лука Савић 9-4
  9. Филип Аничић 9-4
  10. Марко Миљуш 9-4
  11. Виктор Кресојевић 9-4
  12. Иван Скочић 8-5
  13. Павле Галић 8-3

Женска одбојкашка екипа
Учешће на Општинском такмичењу

  1. Анђела Тривић 8-1
  2. Марина Павковић 8-1
  3. Јована Џомбић 8-4
  4. Софија Микеревић 8-5
  5. Теодора Јованић 8-4
  6. Лана Вујић 8-3
  7. Тара Шуман 9-2
  8. Мила Мијатовић 9-3
  9. Анђела Малинић 9-4
  10. Тамара Будић 9-1
  11. Ана Вукелић 9-1
  12. Лорена Ињац 9-1
  13. Калина Ћејић 8-4
  14. Ана Шушак 8-4
  15. Лара Родић 8-5

Мушка кошаркашка екипа
Лига Града за 6. и 7. разред
2.мјесто

  1. Стефан Марковић 7-5
  2. Лука Ђурђевић 7-5
  3. Петар Суручић 7-1
  4. Стефан Ђукић 6-5
  5. Петар Ракоњац 6-5
  6. Вукан Суручић 6-5
  7. Борис Игњатић 6-4
  8. Вук Блажевић 6-1
  9. Јован Умићевић 6-1
  10. Никша Личина 6-5
  11. Марко Ђурђевић 6-3

Рукометна екипа
1.мјесто на рукометном такмичењу
у оквиру ,,Бема”лиге

  1. Борис Игњатић 6-4
  2. Страхиња Крунић 7-2
  3. Марко Шукало 6-4
  4. Иван Јунгић 6-4
  5. Аљоша Хрваћанин 6-5
  6. Петар Вујаковић 6-5
  7. Лука Бранковић 5-3
  8. Данило Јововић 5-1
  9. Давор Милаковић 6-2
  10. Матеја Малинић 7-2
  11. Марко Јејинић 7-2
  12. Марко Вукмир 6-1

Мушка рукометна екипа

  1. мјесто на Општинском такмичењу
  1. Филип Игњатић 9-2
  2. Вукашин Бранковић 8-1
  3. Лука Бранковић 5-3
  4. Алекса Сладојевић 8-4
  5. Михаило Јаковљевић 9-2
  6. Петар Дробњак 7-3
  7. Давор Милаковић 6-2
  8. Лазар Топић 8-4
  9. Вељко Крунић 8-3
  10. Никола Савић 8-3
  11. Страхиња Крунић 7-2
  12. Борис Игњатић 6-4
  13. Марко Шукало 6-4
  14. Иван Јунгић 6-4
  15. Аљоша Хрваћанин 6-5
  16. Петар Вујаковић 6-5

Гимнастика

Јаков Зрнић 8 -1

  1. мјесто у гимнастици на међународном такмичењу као члан репрезентације БиХ

Дуња Аџић 7-3

  1. мјесто на Регионалном такмичењу

Хелена Ковачевић 3-2
Учешће на Регионалном такмичењу у гимнастици

Атлетика

Mариа Лукајић 9-4

  1. мјесто на Општинском
  2. мјесто на Регионалном и
    2.мјесто на Републичком такмичењу
    ( скок у даљ ); Михаило Јаковљевић 9-2
  3. мјесто на Општинском
  4. мјесто на Регионалном
    2.мјесто на Републичком такмичењу ( скок у даљ );

.Марко Јотановић 8-4

  1. мјесто на Општинском
  2. мјесто на Регионалном
    2.мјесто на Републичком такмичењу (трчање на 800 m);

Алекса Ђерман 9-2

  1. мјесто на Општинском
  2. мјесто на Регионалном такмичењу( трчање на 800 m );

Сергеј Марјановић 8-2
Учешће на Општинском такмичењу ( трчање 100 m )

Ивана Ђерман 8-5
,4. мјесто на Општинском такмичењу (трчање 800m )

Филип Игњатић 9-2
Учешће на Општинском такмичењу(кугла)

Марко Миљуш 9-4
Учешће на Општинском такмичењу (скок у даљ)

Џудо

Кристиан Димитрић 8-4

  1. мјесто на Регионалном
  2. мјесто Републичком такмичењу

Михајло Шикман 5-3

  1. мјесто на Регионалном
    2.мјесто на Републичком такмичењу Нађа Шикуљак 5-1
  2. мјесто на Регионалном
    2.мјесто на Републичком такмичењу

Мила Урукало 2-4

  1. мјесто на Регионалном

Матеа Урукало 4-4
1.мјесто на Регионалном

  1. мјесто на Републичком такмичењу

Вукашин Петковић 6-1

  1. мјесто на Регионалном такмичењу ;

Алекса Зрнић 5-3

  1. мјесто на Регионалном такмичењу ;

Никша Малешевић 5-4

  1. мјесто на Регионалном такмичењу;

Павле Киза 3-5

  1. мјесто на Регионалном такмичењу;

Урош Шпирић 3-5

  1. мјесто на Регионалном такмичењу ;

Реља Шикуљак 7-5

  1. мјесто на Регионалном такмичењу;

Уна Шпирић 2-4

  1. мјесто на Регионалном такмичењу;

Урош Петковић 4-5

  1. мјесто на Регионалном такмичењу;

Борис Живковић 8-3

  1. мјесто на Регионалном такмичењу;
    Никола Јуришић 8-3
  2. мјесто на Регионалном такмичењу;

Изабери по датуму

јун 2024.
П У С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930