Огласна табла

  1. Почетна
  2.  » 
  3. Такмичења
  4.  » Такмичења школска 2023/2024

Општинско такмичење:

7.разред

Михајло Јанковић-6.мјесто

Искра Вуковић-15. мјесто

8.разред

Реља Гламочанин-1.мјесто

Марко Ђукановић-1.мјесто

9.разред

Матија Радуловић-2.мјесто

Вукша Павловић-4.мјесто

Регионално такмичење:

7.разред

Михајло Јанковић-10.мјесто

Искра Вуковић-18. мјесто

8.разред

Реља Гламочанин-1.мјесто

Марко Ђукановић-3.мјесто

9.разред

Матија Радуловић-5.мјесто

Вукша Павловић-12.мјесто

Републичко такмичење:

8.разред

Реља Гламочанин-3.мјесто

Марко Ђукановић

9.разред

Матија Радуловић

Јуниорска математичка олимпијада БиХ:


Марко Ђукановић-7.мјесто

Општинско такмичење

Владан Калаба-4.мјесто

Матија Радуловић-11.мјесто

Регионално такмичење:

Владан Калаба-1.мјесто

Републичко такмичење:

Владан Калаба-7.мјесто

Државно такмичење:

Владан Калаба-10.мјесто

Општинско такмичење:

7.разред

Михајло Јанковић-8.мјесто

8.разред

Реља Гламочанин-1.мјесто

Марко Ђукановић-3.мјесто

9.разред

Гаврило Сувајац-8.мјесто

Регионално такмичење:

7.разред

Михајло Јанковић-19.мјесто

8.разред

Реља Гламочанин-1.мјесто

Марко Ђукановић-4.мјесто

9.разред

Гаврило Сувајац-4.мјесто

Републичко такмичење:

8.разред

Реља Гламочанин-9.мјесто

Марко Ђукановић-7.мјесто

Општинско такмичење:

7.разред

Емина Баручија-3.мјесто

Анастасија Драгомировић-3.мјесто

Регионално такмичење:

7.разред

Емина Баручија-7.мјесто

Анастасија Драгомировић-3.мјесто

Општинско такмичење:

7.разред
Јован Бабић -учешће на Општинском такмичењу

Регионално такмичење:

Дуња Аџић -1 мјесто

Републичко такмичење:
3. мјесто
Регионално такмичење

Јаков Зрнић-1. мјесто
Републичко такмичење:

1. мјесто
Регионално такмичење:

Хелена Ковачевић -4 .мјесто

МОИ, Општинск такмичење
Ђерман Ивана –скок у даљ (учешће)
Јотановић Марко – 800 м 1. мјесто
Њежић Теодора –скок у даљ 1. мјесто
МОИ, Регионално такмичење

  1. мјесто скок у даљ Њежић Теодора

Софија Јагодић-2.мјесто

Анђелија Граховац-5.мјесто

Арсеније Ћејић-5.мјесто

4.мјесто на Општинском такмичењу

Стефан Гајић 9-2
Аресн Долић 9-2
Марко Дамјановић 9-2
Скочић Иван 9-2
Стефан Марковић 8-5
Лука Ђурђевић 8-5
Бабић Александар 9-5
Бабић Лука 9-5
Мачковић Андреј 9-3
Ракоњац Петар 7-5
Петар Суручић 8/1

4.мјесто

Марко Ђурђевић 7-3
Арсеније Шукало 7-3
Вук Блажевић 7-1
Вук Сукара 7-1
Петар Ракоњац 7-5
Вукан Суручић 7-5
Лука Ћелић 7-5
Никша Лична 7-5
Борис Игњатић 7-4
Иван Сандић 6-5
Алекса Мејић 6-5
Јован Груичић 6-3

2.мјесто

Марија Ратковић 7-4
Јована Ристић 7-4
Калина Ђукић 7-4
Јагодић Софија 6-2
Њежић Ивана 6-5
Суручић Николија 6-5
Берић Јулија 6-3

Учешће на Општинском такмичењу

Анђела Тривић 9-1
  • Марина Павковић 9-1
  • Јована Џомбић 9-4
  • Микеревић Софија 9-5
  • Теодора Јованић 9-4
  • Лана Вујић 9-3
  • Калина Ћејић 9-4
  • Ана Шушак 9-4
  • Лара Родић 9-5

2.мјесто на Општинском такмичељу
2.мјесто на Регионалном такмичењу

  1. Игњатић Борис 7-4
  2. Јејинић Марко 8-2
  3. Вукмир Марко 7-1
  4. Матеа Малинић 8-2
  5. Сладојевић Алекса 9-4
  6. Бранковић Вукашин 9-1
  7. Крунић Страхиња 8-2
  8. Шукало Марко 7-4
  9. Јунгић Иван 7-4
  10. Вујаковић Петар 7-5
  11. Шукало Арсеније 7-3
  12. Бранковић Лука 6-4
  13. Милаковић Давор 7-2
  14. Мемић Елдар 8-5
  15. Крунић Вељко 9-3
  16. Хрваћанин Аљоша 7-5
  17. Топић Лазар 9-3
  1. Игњатић Борис 7-4
  2. Вукмир Марко 7-2
  3. Шукало Марко 7-4
  4. Јунгић Иван 7-4
  5. Вујаковић Петар 7-5
  6. Шукало Арсеније 7-3
  7. Хрваћанин Аљоша 7-5
  8. Милаковић Давор 7-2
  9. Бранковић Лука 6-4
    10.Веиновић Константин 5-3
    11.Лакић Марко 5-3
    12.Мићевић Лука 5-3
    13.Зрнић Владимир
    14.Вујић Лука

2.мјесто на Општинском такмичењу

  1. Марјановић Сергеј 9-2
  2. Вуковић Вања 9-2
  3. Предојевић Данило 9-1
  4. Предојевић Драган 9-5
  5. Вукша Павловић 9-1
  6. Вукашин Бранкковић 9-1
  7. Марко Малбашић 9-1
  8. Петар Марић 8-1
  9. Сергеј Сопренић 8-5
    10.Лазар Мутић 8-5
    11.Бобар Андреј 9-4
    12.Антонић Марко 8-1
    13.Јовић Никола 8-4

Учешће на Републичком такмичењу

Мила Урукало

Нађа Шушљак

Никша Малешевић

Вукашин Петковић

1-5 разред

Матија Илић-1.мјесто

-Ликовни конкурс у част Надежде Петровић:

1.мјесто-Дуња Марјановић

2.мјесто-Мија Милошевић

1.награда -Теодора Марић

3.награда-Вук Сарић

Остале награде-Кристина Родић и Алексеј Вјештица

1.награда-Дуња Марјановић и Никша Ћутура

3.награда-Вук Сарић и Тијана Анђелковић

Александра Јојић 3-4

Теодора Милићевић 4-5

Јована Цвијић 5-3

Нађа Шикуљак 6-4

Хана Делкић 7-5

Ана Нинковић 8-5

Лана Вујић 9-3

Мој Град:

-Ликовни конкурс поводом Дана града

Тимски рад ученика 5-4

Изабери по датуму

јун 2024.
П У С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930